09.03.2023
REMON STAV, stavebné práce a domáci majster

Naša stavebná divízia uverejnila referencie na novom profile, komplexné stavebné práce a hodinový majster

Popri poskytovaní poradenstva v oblasti developerských projektov a spracovaní podnikateľských zámerov v oblasti výstavby, spoločnosť CLOSER CONSULTING v posledných piatich rokoch aktívne participovala na niekoľkých stavebných projektoch. Tieto nám poskytli hodnotné skúsenosti a zároveň sme vyhodnotili, že stavebníctvo hoci aj v menšom rozsahu, ako je čiastočná alebo komplexná rekonštrukcia bytov a rodinných domov, je v poslednom období dosť dopytované a nedostatočne pokryté ponukou služieb.

Nedostačujúci počet kvalifikovaných profesných robotníkov v Bratislave spôsobuje, že buď na odborníka klient čaká aj niekoľko mesiacov, alebo má k dispozícii stavebné služby okamžite, no pri nižšej kvalite vyhotovenia. Viacerí sa tiež stretli s tým, že dodávateľ neúmerne naťahuje termín ukončenia diela, alebo sa vyhýba v prípade oprávnených reklamácii. Tieto všetky faktory sme vyhodnotili a snažíme sa preto prostredníctvom profilu REMON STAV | Bratislava | Facebook poskytovať našim klientom riešenia, ktoré sú cenovo primerané, dodané načas, a najmä spolupracujeme iba s overenými subdodávateľmi stavebných prác, ktorí sa nám osvedčili pri iných zákazkách a sú v praxi overení.

Pre klientov zastrešujeme komplexné stavebné práce od búrania až po maľovanie a vyčistenie priestoru. Okrem stavebných a rekonštrukčných prác klientom poskytujeme aj často žiadané služby hodinového majstra. Pôsobíme najmä v Bratislave a blízkom okolí. Naša partia remeselníkov zastrešuje potreby moderného človeka, či už ide o rekonštrukciu staršieho bytu, dokončenie „štandardného vybavenia“ práve zakúpeného holobytu alebo zveľadenie exteriéru rodinného domu. Skúsenosti máme aj s výstavbou rodinných domov na kľúč.

Škála rekonštrukčných a stavebných prác zahŕňa:
- rozvody vody a odpadu,
- inštaláciu plynových rozvodov a kúrenia,
- elektroinštaláciu a montáž fotovoltiky,
- murárske práce, obklady a dlažby,
- montáž sadrokartónu a maľovanie.

V rámci exteriérov rodinných domov realizujeme pokladanie vonkajších dlažieb, chodníkov, výstavbu terás, opravy a výstavbu plotov, búracie práce a odvoz odpadu. Podľa konkrétnych požiadaviek klientov poskytujeme aj iné práce vrátane montáže nábytku či kuchynskej linky.