09.09.2016

Malinové záhrady

Byty pre mladých, predzáhradka, vlastné parkovacie státie, uzavretá lokalita

Predstavujeme vám projekt MALINOVÉ ZÁHRADY partnerského združenia so spoločnosťou CLOSER, s.r.o. a vlastníka pozemku v Malinove. Ide o výstavbu piatich rodinných domov, každého s troma bytovými jednotkami, t. j. celkovo 15 bytov v uzavretom komplexe.

Trojizbové byty ponúknu budúcim vlastníkom komfort bývania v rodinnom dome za prijateľnú cenu s vlastnou predzáhradkou a parkovacím miestom. Projekt predstavuje ideálne riešenie štartovacích bytov pre mladých, ale aj pre tých, ktorí hľadajú presun z 1-izbových bytov do väčšieho bývania za prijateľnú cenu s cieľom založenia si rodiny.

Modernou architektúrou má projekt MALINOVÉ ZÁHRADY ambíciu stať sa dominantou tichej, kľudnej časti Malinova. Projekt vyrastie na Cintorínskej ulici, ktorá je zaslepená, pričom každý rodinný dom pozostáva z troch mezonetových bytov. Lokalita je uzavretá spoločným dvorom a poskytuje tak súkromie podobné bývaniu v rodinnom dome. Byt je možné kúpiť ako holobyt (okná, omietky, podlahové vykurovanie) alebo na požiadanie dokončiť v uvedenom štandarde - parkety, dlažby, obklady, sanita, interiérové dvere.
 
Z každého bytu je možné vyjsť na vlastnú záhradku a k bytom tiež prislúcha jedno parkovacie státie za bránou vo dvore, a to všetko v cene bytu. Druhé parkovacie státie je možné si dokúpiť.

Prosím, pre technické podklady nás neváhajte kontaktovať.

Harmonogram projektu:
- územné rozhodnutie - právoplatné dňa 5.8.2016
- vydanie stavebného povolenia, právoplatnosť - ca. 12/2016
- zahájenie výstavby - ca. 2/2017
- ukončenie výstavby - ca. 12/2017
 
Pre viac informácií, resp. v prípade záujmu o rezerváciu/kúpu bytu nás prosím kontaktujte na tel. č.: 0911 44 11 00.

#projektovymanazment
#developerskyprojekt
#developmentpozemkov

Malinove zahradyjpg