Investície

Našim klientom ponúkame služby v oblasti vyhľadávania obchodných partnerov, sprostredkúvania investičných príležitostí v oblasti kúpy, výstavby, predaja a prenájmu. Klienti tak môžu využiť naše profesionálne služby, ktoré zahŕňajú najmä diskrétne zastupovanie, aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a, v neposlednom rade, aj zabezpečenie právnej dokumentácie. Na vybraných projektoch CLOSER CONSULTING participuje ako partner, prípadne sprostredkuje vhodného investora.

Naše služby zahŕňajú:

» aktívne vyhľadávanie vhodnej investície alebo vhodného investora,
» konzultácie a poradenstvo pri plánovanej investícii,
»
 zastupovanie vašej spoločnosti pri komunikácii s potenciálnym obchodným partnerom v rámci prvotných rokovaní (predselekcia) ako aj podpora pri ďalších rokovaniach,
» zabezpečenie potrebnej právnej dokumentácie pri transakcii (kúpa/predaj/prevod),
» manažment vybraného projektu.


architecture-1750779jpg

Aktuálna ponuka:

V súčasnosti, vzhľadom na medziročný rast cien realít na Slovensku, sa črtá ako vhodná investícia kúpa nehnuteľnosti, ktorá je z istého dôvodu predávaná pod cenu. V rámci našej ponuky CLOSER REALITY sa snažíme identifikovať takéto objekty s cieľom ich zhodnotenia a následného predaja. V prípade ponúk neverejného charakteru poskytujeme viac informácií až na vyžiadanie.

Aktuálny dopyt:

» Developerská spoločnosť hľadá vhodný pozemok s UR (ideálne so stavebným povolením) na výstavbu menšej bytovky v rámci Bratislavy alebo v blízkom okolí - Most pri Bratislave, Rovinka a pod., v rozlohe pozemku 1000 - 3000 m2, možná výstavba 6-20 bytov,
» Kúpa staršej polyfunkčnej budovy v rámci Bratislavy za účelom jej ďalšej rekonštrukcie a využitia pre vlastné účely.


V prípade záujmu o viac informácií, respektíve o zaradenie Vášho dopytu alebo ponuky do našej databázy nás, prosím, kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru alebo nám zašlite e-mail.